Kommande matcher
Visa alla matcher 2024: Allsvenskan 2024 2024: Division 3 Dam Sydvästra Skåne 2024: DM F14 grp.4 2024: DM F14 Slutspel 2024: DM F16 grp.5 2024: F11 Sydvästra A, vår 2024: F12 Sydvästra A, vår 2024: F13 Sydvästra A, vår 2024: F14 Skåneserie, vår 2024: F14 Sydvästra B2, vår 2024: F16 Skåneserie, vår 2024: Ligacupen Elit Södra 2024: Ligacupen Elit Södra 2024: Ligacupen P16 B6 2024: Ligacupen P16 Grupp 11 2024: Ligacupen P17 A3 2024: Ligacupen P19 A3 2024: P10 Sydvästra A2, vår 2024: P10 Sydvästra A3, vår 2024: P11 Sydvästra A2, vår 2024: P11 Sydvästra B4, vår 2024: P12 Sydvästra A1, vår 2024: P12 Sydvästra A2, vår 2024: P13 Sydvästra A1, vår 2024: P14 Skåneserie Sydvästra, vår 2024: P15 Skåneserie A, vår 2024: P16 Allsvenskan Södra 2024 2024: P17 Allsvenskan Södra 2024 2024: P19 Allsvenskan 2024 2024: P19 Ligacupen Slutspel 2024: SM för Flickor 17 år - Södra Götaland 2024: Svenska Spel F19 Vårserie Södra 2024 2024: Träningsmatcher Dam Småland 2024: Träningsmatcher Division 3 Dam Skåne 2024: Träningsmatcher Elit, herr 2024 2024: Träningsmatcher Flickor 17år Förbundsserielag Skåne 2024: Träningsmatcher Flickor 17år Förbundsserielag Skåne 2024: Träningsmatcher Flickor 17år Förbundsserielag Skåne 2024: Träningsmatcher Flickor 19år Skåne 2024: Träningsmatcher Flickor, Västergötland 2024: Träningsmatcher Flickor, Västergötland 2024: Träningsmatcher Pojk Blekinge 2024: Träningsmatcher Pojkar 15år Skåne 2024: Träningsmatcher Pojkar 16år Förbundsserielag Skåne 2024: Träningsmatcher Pojkar 17år Förbundsserielag Skåne 2024: Träningsmatcher Pojkar 19år Skåne 2023: Allsvenskan 2023 2023: Division 4 Dam Sydöstra Skåne 2023: DM F14 grp.5 2023: DM F14 Slutspel 2023: F11 Sydvästra A, höst 2023: F11 Sydvästra A, vår 2023: F12 Sydvästra A, höst 2023: F12 Sydvästra A, vår 2023: F13 Sydvästra A, höst 2023: F13 Sydvästra A, vår 2023: F13 Sydvästra B, höst 2023: F13 Sydvästra B, höst 2023: F14 Skåneserie , vår 2023: F14 Skåneserie, höst 2023: F15 Skåneserie, höst 2023: F15 Skåneserie, höst 2023: F15 Skåneserie, vår 2023: Ligacupen P16 B6 2023: Ligacupen P17 A3 2023: Ligacupen P19 A3 2023: P10 Sydvästra A1, höst 2023: P10 Sydvästra A1, vår 2023: P11 Sydvästra A2, höst 2023: P11 Sydvästra A2, vår 2023: P11 Sydvästra A3, höst 2023: P11 Sydvästra A3, vår 2023: P12 Sydvästra A1, höst 2023: P12 Sydvästra A1, vår 2023: P12 Sydvästra A2, höst 2023: P12 Sydvästra A2, vår 2023: P13 Sydvästra A2, höst 2023: P13 Sydvästra A2, vår 2023: P14 Skåneserie A, höst 2023: P14 Skåneserie Södra, vår 2023: P15 Skåneserie A, höst 2023: P15 Skåneserie B, vår 2023: P16 Allsvenskan A-slutspel Södra 2023: P16 Allsvenskan Finalspel 2023: P16 Allsvenskan Södra 2023 2023: P17 Allsvenskan Södra 2023 2023: P19 Allsvenskan 2023 2023: SM för Flickor 17 år - Södra Götaland 2023: Svenska Cupen 2023/24, Grupp 1 2023: Svenska Cupen 2023/24, Slutspel 2023: U21 Finalspel 2023 2023: U21 Södra 2022: DM F14 grp.2 2022: DM F14 Slutspel 2022: DM F14 Slutspel 2022: DM F16 grp.3 2022: DM F16 Slutspel 2022: DM Herrar Slutspel 2022: F11 Sydvästra B2, höst 2022: F11 Sydvästra B2, vår 2022: F12 Sydvästra B1, höst 2022: F12 Sydvästra B1, vår 2022: F13 Sydvästra A, höst 2022: F13 Sydvästra A, vår 2022: F14 Skåneserie , vår 2022: F14 Skåneserie, höst 2022: F15 Skåneserie, höst 2022: F15 Skåneserie, vår 2022: F17 Skåneserie, höst 2022: F17 Skåneserie, vår 2022: Ligacupen P17 Grupp 8 2022: Ligacupen P19 Grupp 8 2022: P10 Sydvästra B4, vår 2022: P10 Sydvästra B5, höst 2022: P10 Sydvästra B5, vår 2022: P10 Sydvästra B6, höst 2022: P10 Sydvästra B6, vår 2022: P11 Sydvästra B3, höst 2022: P11 Sydvästra B3, vår 2022: P11 Sydvästra B4, höst 2022: P11 Sydvästra B4, vår 2022: P11 Sydvästra B6, höst 2022: P12 Sydvästra A, höst 2022: P12 Sydvästra A, vår 2022: P13 Sydvästra A1, vår 2022: P13 Sydvästra A2, höst 2022: P14 Skåneserie B, höst 2022: P14 Skåneserie Sydvästra, vår 2022: P16 Nationell A1 2022: P16 Nationell Grupp 1 2022: P17 Allsvenskan - Slutspel 2022 2022: P17 Allsvenskan Södra 2022 2022: P17 Ligacupen Slutspel 2022: P19 Allsvenskan 2022 2022: SM för flickor 17 år - Slutspel 2022: SM för Flickor 17 år - Södra Götaland 2022: Träningsmatcher 2022: Träningsmatcher 2022 2021: F11 Nordvästra A, höst 2021: F11 Sydvästra A, vår 2021: F12 Sydvästra A, höst 2021: F12 Sydvästra A, vår 2021: F13 Sydvästra A, vår 2021: F13 Sydvästra B, höst 2021: F14 Skåne, höst 2021: F14 Skåne, vår 2021: F15 Skåne, höst 2021: F15 Skåne, vår 2021: F16 Skåne, höst 2021: F16 Skåne, vår 2021: P10 Sydvästra A1, höst 2021: P10 Sydvästra A1, vår 2021: P10 Sydvästra A2, höst 2021: P10 Sydvästra A2, vår 2021: P10 Sydvästra B1, höst 2021: P10 Sydvästra B1, vår 2021: P11 Sydvästra A1, höst 2021: P11 Sydvästra A1, vår 2021: P11 Sydvästra A3, höst 2021: P11 Sydvästra A3, vår 2021: P12 Sydvästra A2, höst 2021: P12 Sydvästra A2, vår 2021: P13 Sydvästra A2, höst 2021: P13 Sydvästra A2, vår 2021: P16 Nationell A1 2021: P16 Nationell Grupp 1 2021: P17 Allsvenskan Södra 2021 2021: P17 Allsvenskan Södra 2021 2021: P19 Allsvenskan Södra 2021 2020: DM F14 grp.5 2020: F12 Sydvästra B, höst 2020: F12 Sydvästra B, vår 2020: F13 Sydvästra B, höst 2020: F13 Sydvästra B1, vår 2020: F14 Sydvästra B, höst 2020: F14 Sydvästra B, vår 2020: F15 Skåne, höst 2020: F15 Sydvästra B, vår 2020: Ligacupen P16 A4 2020: Ligacupen P16:16 2020: P10 Sydvästra A1, höst 2020: P10 Sydvästra A1, vår 2020: P10 Sydvästra A2, höst 2020: P10 Sydvästra A2, vår 2020: P10 Sydvästra A3, höst 2020: P11 Sydvästra A1, höst 2020: P11 Sydvästra A1, vår 2020: P11 Sydvästra A2, höst 2020: P11 Sydvästra A2, vår 2020: P12 Sydvästra A1, höst 2020: P12 Sydvästra A1, vår 2020: P16 Nationell A1 2020: P16 Nationell Grupp 1 2020: P16 Nationell Slutspel 2020: P17 Allsvenskan Fortsättningsserie A - Södra 2020: P17 Allsvenskan Södra 2020 2020: P19 Allsvenskan Fortsättningsserie A - Södra 2020: P19 Allsvenskan Södra 2020 2020: P19 Ligacupen Finalspel 2019: DM P16 slutspel 2019: Ligacupen U16 B7 2019: Ligacupen U16:17 2019: Ligacupen U17 A4 2019: Ligacupen U19:17 2019: P10 Sydvästra A1, höst 2019: P10 Sydvästra A1, vår 2019: P10 Sydvästra A2, höst 2019: P10 Sydvästra A2, vår 2019: P11 Sydvästra A1, höst 2019: P11 Sydvästra A1, vår 2019: P11 Sydvästra A2, höst 2019: P11 Sydvästra A2, vår 2019: P16 Nationell A1 2019: P16 Nationell Grupp 1 2019: P16 Nationell Slutspel 2019: P17 Allsvenskan Slutspelsserie 2019: P17 Allsvenskan Södra - vår 2019: P19 Allsvenskan Slutspelsserie 2018: DM P16 slutspel 2018: Folksam U21 Allsvenskan Södra Vår 2018: Ligacupen U16 A4 2018: Ligacupen U17 A4 2018: Ligacupen U19 B6 2018: P10 Kompisligan Sydvästra A1, höst 2018: P10 Kompisligan Sydvästra A1, vår 2018: P10 Kompisligan Sydvästra A2, höst 2018: P10 Kompisligan Sydvästra A2, vår 2018: U16 Nationell A1 2018: U16 Nationell Grupp 2 2018: U16 Nationell Slutspel 2018: U17 Allsvenskan Södra - vår 2018: U17 Allsvenskan Södra Nedflyttningsserie 2018: U19 Allsvenskan Slutspelsserie 2018: U19 Allsvenskan Södra - vår 2017: DM P16 slutspel 2017: Ligacupen 2017/2018 U16:16 2017: Ligacupen 2017/2018 U16:16 2017: Ligacupen 2017/2018 U17:16 2017: Ligacupen 2017/2018 U19:15 2017: Ligacupen U16 A4 2017: Ligacupen U16 A4 2017: Ligacupen U16 A4 2017: Ligacupen U17 B7 2017: Ligacupen U19 A4 2017: Ligacupen U19 A4 2017: P16 Kompisligan "Skåneserie" A, höst 2017: P16 Kompisligan Skåne A, vår 2017: U16 Nationell A4 2017: U16 Nationell Grupp 5 2017: U16 Nationell Grupp 5 2017: U17 Allsvenskan Södra 2017: U19 Allsvenskan Södra 2016: Allsvenskan, herrar 2016: DM P14 grp.4 2016: Ligacupen 2016/2017 U16:15 2016: Ligacupen 2016/2017 U16:15 2016: Ligacupen 2016/2017 U17:15 2016: Ligacupen U16 A4 2016: Ligacupen U17 A4 2016: Ligacupen U19 A4 2016: P15 Kompisligan Skåne A, höst 2016: P15 Skåne A, vår 2016: U16 Nationell A4 2016: U16 Nationell Grupp 5 2016: U17 Allsvenskan Södra 2016: U19 Allsvenskan Södra 2015: Folksam U21 Allsvenskan Södra 2015: Folksam U21 A-slutspel grp 2 2015: Ligacupen 2015/2016 U16:14 2015: Ligacupen 2015/2016 U17:15 2015: Ligacupen 2015/2016 U19:14 2015: Ligacupen U19:13 2015: Ligacupen U19:13 2015: P16 DM Slutspel 2015: U17 Allsvenskan Södra 2015: U19 Allsvenskan Södra 2014: HJ DM Slutspel 2014: Ligacupen JA Slutspel 2014: P09 Sydvästra Blå, vår 2014: P09 Sydvästra Brun, höst 2014: P09 Sydvästra Grön, höst 2014: P09 Sydvästra Gul, vår 2014: P16 DM Slutspel 2014: U17 Allsvenskan Södra 2014: U19 Allsvenskan Södra
29 08:00
fre 29 08:00
fre 29 12:30
fre 29 12:30
fre 29 15:00
fre 29 16:15
fre 30 09:30
lör 30 10:30
lör 30 11:30
lör 30 12:15
lör 30 13:00
lör 31 10:00
sön 31 12:00
sön 31 12:00
sön 31 13:00
sön
01 10:30
mån 01 10:30
mån 01 11:00
mån 01 14:00
mån 05 19:00
fre 06 09:30
lör 06 10:30
lör 06 11:00
lör 06 11:00
lör 06 11:00
lör 06 13:00
lör 06 16:00
lör 07 09:20
sön 07 09:30
sön 07 11:00
sön 07 11:00
sön 07 13:30
sön 07 14:00
sön 07 14:00
sön
08 13:30
mån 11 18:30
tor 12 16:00
fre 12 19:00
fre 12 19:15
fre 12 19:30
fre 13 10:00
lör 13 10:00
lör 13 12:15
lör 13 14:00
lör 13 14:00
lör 13 14:00
lör 13 15:00
lör 13 16:00
lör 14 09:00
sön 14 09:30
sön 14 09:30
sön 14 11:30
sön 14 13:00
sön 14 14:00
sön 14 14:00
sön
15 15:00
mån 19 19:15
fre 20 09:30
lör 20 09:30
lör 20 09:30
lör 20 11:15
lör 20 11:15
lör 20 13:00
lör 20 14:00
lör 20 14:00
lör 20 14:00
lör 21
sön 21 09:15
sön 21 09:30
sön 21 10:00
sön 21 10:00
sön 21 10:00
sön 21 11:00
sön 21 11:00
sön 21 13:00
sön 21 14:00
sön 21 15:30
sön 21 16:00
sön
24 19:15
ons 24 19:15
ons 26 19:15
fre 27 09:00
lör 27 09:30
lör 27 09:30
lör 27 11:15
lör 27 11:15
lör 27 11:30
lör 27 13:00
lör 27 13:00
lör 27 14:15
lör 27 15:00
lör 27 15:00
lör 28 09:00
sön 28 09:20
sön 28 09:20
sön 28 10:30
sön 28 10:30
sön 28 12:00
sön 28 12:00
sön
01 09:30
ons 01 09:30
ons 01 10:30
ons 01 11:00
ons 01 11:45
ons 01 13:00
ons 01 14:00
ons 01 14:00
ons 01 14:45
ons 01 16:00
ons 01 16:30
ons 04 09:30
lör 04 10:00
lör 04 11:15
lör 04 11:30
lör 04 11:45
lör 04 13:50
lör 04 14:00
lör 04 14:00
lör 04 15:00
lör 05
sön 05
sön 05 09:30
sön 05 09:30
sön 05 11:00
sön 05 11:00
sön 05 11:00
sön 05 11:15
sön 05 12:00
sön 05 13:00
sön 05 13:00
sön 05 14:00
sön 05 15:30
sön
08 19:00
ons 10 14:00
fre 10 14:00
fre 12 12:00
sön 12 14:00
sön 12 14:00
sön
15 19:30
ons 17 19:00
fre 17 19:15
fre 18 09:00
lör 18 09:00
lör 18 10:20
lör 18 10:30
lör 18 11:00
lör 18 11:00
lör 18 12:00
lör 18 12:30
lör 18 13:00
lör 18 15:00
lör 18 15:30
lör 19
sön 19
sön 19 09:00
sön 19 11:00
sön 19 13:00
sön 19 13:00
sön 19 14:00
sön 19 15:30
sön
24 19:15
fre 25 10:00
lör 25 11:00
lör 25 11:00
lör 25 11:30
lör 25 13:00
lör 25 14:00
lör 25 15:00
lör 25 15:00
lör 25 16:15
lör 26 09:00
sön 26 09:30
sön 26 09:30
sön 26 10:30
sön 26 11:30
sön 26 12:15
sön 26 13:00
sön 26 14:00
sön
01 08:45
lör 01 08:45
lör 01 10:30
lör 01 11:00
lör 01 12:00
lör 01 13:00
lör 01 15:30
lör 02
sön 02 09:30
sön 02 09:30
sön 02 10:30
sön 02 10:30
sön 02 11:30
sön 02 14:00
sön 02 14:00
sön 02 15:00
sön 02 17:00
sön
05 19:15
ons 06 09:30
tor 06 09:30
tor 06 11:00
tor 06 11:30
tor 06 11:30
tor 06 11:30
tor 06 13:30
tor 06 13:30
tor 06 13:30
tor 06 14:00
tor 06 15:30
tor 08 09:00
lör 08 12:00
lör 08 12:00
lör 08 12:00
lör 09 11:00
sön 09 13:00
sön 09 14:00
sön
12 17:00
ons 14 13:00
fre 14 17:00
fre 15 09:30
lör 15 10:00
lör 15 10:30
lör 15 10:30
lör 15 11:30
lör 15 12:00
lör 15 12:30
lör 15 13:00
lör 15 13:30
lör 15 15:00
lör 16 09:30
sön 16 10:00
sön 16 10:30
sön 16 11:15
sön 16 12:00
sön 16 14:00
sön 16 14:30
sön
20 12:00
tor 20 13:00
tor 23 12:00
sön 23 15:00
sön 23 15:30
sön
25 14:00
tis 28 18:30
fre 28 19:00
fre
06 16:00
tis 09 19:00
fre 10 12:00
lör 10 13:00
lör
14 17:00
ons 14 19:00
ons 14 19:15
ons 17
lör 17 15:00
lör 18 12:30
sön 18 15:30
sön
24 13:00
lör 24 13:00
lör 24 14:00
lör 24 15:00
lör
03
tis 08 13:00
sön 08 14:00
sön
09 15:00
mån 11 20:15
ons 14 16:00
lör 15 13:00
sön 15 16:00
sön
21 11:30
lör 21 14:00
lör 22 15:00
sön
28 12:00
lör 29 16:00
sön 29 16:00
sön
01
tis 05 13:00
lör 06 13:00
sön 06 16:00
sön