VÄLKOMMEN TILL MALMÖ FF UNGDOM
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Malmö FF Ungdom
Ger unga kraft att växa
KONTAKT

Malmö Fotbollförening
Besöksadress: Eric Perssons väg 7
217 62 Malmö
Postadress: Box 19067
200 73 Malmö

 

E-post: info@mff.se
Organisationsnummer: 846000-4487

HÄR NÅR DU OSS

UNGDOMSORGANISATION

 

Per Ågren

Sportchef & värdegrundsansvarig, MFF Ungdom

0733 - 20 64 60
per.agren@mff.se 

 

Lars Hallengreen

Scoutingansvarig, pojkar

lars.hallengreen@mff.se

 

Jonathan Palmén

Scoutingansvarig, flickor

jonathanp@mff.se 

 

Joakim Nilsson

Utvecklingsansvarig, pojkar
0720 - 69 06 89
joakim.nilsson@mff.se 

 

Roland Larsson

Utvecklingsansvarig, flickor

roland.larsson@mff.se

 

Fabian Nilsson

Administrativ koordinator

fabian.nilsson@mff.se 

 

Joakim Järpell

Administrativ koordinator

joakim.jarpell@mff.se

 

Tome Kackarovski

Fotbollsskolan, ansvarig

040-32 66 12, 0735-28 00 60
tome.kackarovski@mff.se

 

Alfred Cöster

Skolkoordinator

(Malmö Idrottsgrundskola och Malmö Idrottsgymnasium)

072-366 55 44

alfred.coster@mff.se 

 

Kontakt till respektive ungdomslag >>

 

Direktkontakt
Biljetter & årskort: biljett@mff.se
Medlemsfrågor: medlem@mff.se
1910 Event- och mötesförfrågan: info@1910event.se
Erics Bar & Restaurang: erics@mff.se
Företagsförsäljning: foretag@mff.se
Pressackreditering: pressackreditering@mff.se
MFF-museet: museet@mff.se
MFF Shopen: mffshopen@mff.se
Kiosker: kiosk@mff.se
Hittegods: info@mff.se
Fakturor: faktura@mff.se

 
HUVUDPARTNERS
OFFICIELLA PARTNERS
_____________________________