SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Malmö FF
Ungdom
Kontakt - MFF Ungdom

Per Ågren 
Sportchef Ungdom
0733 - 20 64 60
per.agren@mff.se

 

Max Westerberg
Scoutingansvarig MFF Ungdom

max.westerberg@mff.se 

 

Joakim Nilsson
Utvecklingsansvarig pojk
0720 - 69 06 89
joakim.nilsson@mff.se 

 

Boris Bjelkanovic

Administrativ koordinator pojk 12-16

0760 - 18 86 89

boris.bjelkanovic@mff.se

 

Jesper Rubin

Administrativ koordinator pojk 9-11

0727 - 34 77 75

jesper.rubin@mff.se

 

Jonathan Palmén

Utvecklingsansvarig flick

Administrativ koordinator flick

0768 - 66 81 77

jonathanp@mff.se

 

Tome Kackarovski
Fotbollsskolan
040-32 66 12, 0735-28 00 60
tome.kackarovski@mff.se